Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami!
52 511 99 22   info@inter-comp.pl

Depozytor kluczy

Depozytor kluczy to przydatne rozwiązanie, które ułatwia utrzymanie ładu i porządku w przetrzymywaniu kluczy. Sprawdza się to zwłaszcza w organizacjach takich jak urzędy, biurowce, ośrodki zdrowia itp.

Wraz z postępem technologii również branża depozytorów przeszła modernizacje. Obecnie systemy depozytowe, które wykorzystują technologię sieciową do zarządzania oraz komunikacji, a także zaawansowane oprogramowanie to opcja idealna aby zautmatyzować proces wydawania oraz przetrzymywania kluczy.

Inteligentny system zamknięty w skrzynce potrafi po wcześniejszej konfiguracji wydawać konkretne klucze konkretnym osobom tzn, jeżeli Pani Sekretarka ma dostęp jedynie do swojego biura i gabinetu Prezesa to nie pobierze klucza do archiwum. System jest tak zbudowany, że klucze są zamknięte i posiadają specjalne breloki, którymi "dokowane" są w depozytorze. Jeżli Pani Sekretarka dokona autoryzacji aby otworzyć depozytor np. po wpisaniu PINu albo odbicu kartą dostępu, zostaną jej zwolnione jedynie klucze do których jej konto w systemie ma uprawnienia.

Całośc zarządzana i konfigurowana może być z jednego miejsca przez jedną osobę.

Jeżeli jesteś zainteresowany systemem depozytowym, który znacznie przyczyni się do zaprowadzenia porządku z kluczami w Twojej organizacji, przejdź do działu "Kontakt" i skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiedniego rozwiązania.

Systemy Depozytowe