Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami!
52 511 99 22   info@inter-comp.pl

Skrytki automatyczne

Skrytki automatyczne są połączeniem tradycyjnych skrytek na klucze, które pełniły swoją rolę jako wieszaki na klucze nie zapewniając większego bezpieczeństwa z nową technologią, która wyposaża tradycyjną skrytkę w inteligentny system, który automatycznie wie komu i jaki klucz może wydać.

Takie rozwiązanie niesie za sobą również całkiem nowe podejście do kwestii bezpieczeństwa w tym temacie. W teroii osoba wydająca klucze ręcznie była słabym punktem bo jak wiadomo, moment wydania klucza bądź jego zwrotu mógł zostać nie odnotowany z różnych względów. Podobnie - jeżeli osoba opuściła miejsce pracy do klucze zostały bez opieki, mogło to prowadzić do wielu nie przewidzianych sytuacji.

Nasze rozwiązania redukują słabe punkty tym samym zapewniając 100% bezpieczeństwa. Osoba, która nie powinna pobrać klucza do konkretnego pomieszczenia na pewno go nie dostanie, a każda próba pobrania klucza "na siłe" włączy alarm.

Jeżeli w Twojej organizacji istnieją "słabe punkty" w procesie wydawania kluczy, pomyśl o zautomatyzowaniu tego procesu - przejdź do działu "Kontakt" aby dowiedzieć się więcej.
 
Systemy Depozytowe