Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami!
52 511 99 22   info@inter-comp.pl

O nas


 
Od początku 2004r. działamy pod nazwą Inter-Comp.Pl. Jesteśmy wieloprofilową firmą z sektora IT specjalizującą się w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych.
Podstawową naszą działalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z nami umożliwia załatwienie wielu spraw z szeroko pojętego sektora IT, bez potrzeby poszukiwania rozwiązań w kilku lub nawet kilkunastu firmach. Doświadczenie zdobyte przez ostatnich kilka lat na rynku lokalnym, pozwoliło nam dostosować jakość i ceny usług do zapotrzebowania klientow.

W swojej działalności koncentrujemy się na przygotowaniu rozwiązań funkcjonalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, estetycznie zaprojektowanych. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem informatyków, posiadającym rozległą wiedzę z zakresu najnowszych technologii IT.

Zajmujemy się również obsługą klientów indywidualnych prowadząc sprzedaż podzespołów i akcesoriów komputerowych, jak również sprzętu i okablowania do sieci LAN/WLAN. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę znajdą Państwo w naszych serwisach internetowych.

Inter-Comp.Pl to nie tylko sklep internetowy z podzespołami komputerowymi i sprzętem sieciowym, ale również z kamerami IP i ich akcesoriami.  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą w zakresie doradztwa, instalacji oraz wdrożeń rozwiązań monitoringu opartego o system kamer IP. Wykonamy i zmodernizujemy również Państwa istniejącą siec komputerową tak aby w sposób niezawodny i szybki przesyłała strumienie video do serwera lub rejestratora NVR.